Recente :

Cainii Rosii sunt de ras. Gigi Multescu si compania au remizat cu o echipa din a III-a liga scotiana.

duminică, iulie 07, 2013

Dinamo a terminat la egalitate, cu scorul de 1-1, meciul amical impotriva lui Ayr United, echipa ce evolueaza in  liga III-a scotiana.

A fost 1-0 pentru scotieni din minutul 59 cand Malcolm, l-a executat pe Manyur din careu, insa Dinamo a egalat dupa numai 7 minute, cand Fai a centrat, iar Pape Abdoulaye a înscris primul sau gol pentru "caini".

Dinamo a inceput cu : Manyur - Nica, Luchin, Durimel, A. Radu - Stratila, Boubacar, Hasanovici, Filip - An. Cristea, J. Thomas

Pe parcurs au mai intrat : Fai, Serban, Lazar, Pape Abdoulaye, Eliott, Vastag.

sursa foto : gsp.ro